KARİYER TEMSİLCİLERİMİZ

Akademik Birim

Kariyer Temsilcisi

Adalet Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Selcen Deniz UZUNBACAK
Atayalvaç Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Özgür Kıvılcım KILINÇ
Terapi ve Rehabilitasyon Öğr. Gör. Hüsamettin KOÇAK
Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Dr. Öğr. Üyesi Özgür Kıvılcım KILINÇ
Diş Hekimliği Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Günseli KATIRCI
Eğitim Fakültesi Doç. Dr. Dilek TÜZÜN
Eğitim Bilimleri Öğr. Gör. Akif Fatih KILIÇ
Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi


Dr. Öğr. Üyesi Nil Didem ŞİMŞEK
Doç. Dr. Dilek TÜZÜN
Arş. Gör. Dr. Tahir TAĞA
Eczacılık Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Yalçın ERZURUMLU
Eczacılık Meslek Bilimleri  Dr. Öğr. Üyesi Fatma Tuğçe GÜRAĞAÇ DERELİ
Eczacılık Teknolojisi Dr. Öğr. Üyesi Sıla GÜLBAĞ PINAR
Temel Eczacılık Bilimleri Dr. Öğr. Üyesi Yalçın ERZURUMLU
Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Dr. Muammer SALİM
Terapi ve Rehabilitasyon
Öğr. Gör. Sinan Tarkan ASLAN
Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
Öğr. Gör. Dr. Muammer SALİM
Tıbbi Hizmetler ve Danışmanlık
Öğr. Gör. Pınar KAYA
Sağlık Bakım Hizmetleri
Öğr. Gör. Faruk Yaşar GÜRDAL
Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri
Öğr. Gör. Ahmet BORA
Fen Edebiyat Fakültesi Doç. Dr. Melek ZEYBEK
Antropoloji Arş. Gör. Dr. Meriç KÜKRER
Arkeoloji Doç. Dr. Fikret ÖZCAN
Batı Dilleri ve Edebiyatı Arş. Gör. Müjde DEMİRAY
Biyoloji Doç. Dr. Melek ZEYBEK
Coğrafya Arş. Gör. Mustafa DOĞAN
Felsefe Arş. Gör. Gökçe SARI
Fizik Doç. Dr. Nalan ÇİÇEK BEZİR
İstatistik Dr. Öğr. Üyesi Cengiz GAZELOĞLU
Kimya Arş. Gör. Barış SEZGİN
Matematik Arş. Gör. Dr. Mehmet Akif YETİM
Psikoloji Arş. Gör. Pınar BÜRHAN ÇAVUŞOĞLU
Sanat Tarihi Arş. Gör. Ercan VERİM
Sosyoloji Arş. Gör. Dr. Meriç KÜKRER
Tarih Arş. Gör. Dr. Gül Hanım CENGİZ
Türk Dili ve Edebiyatı Dr. Öğr. Üyesi Ali Osman YALKIN
Güzel Sanatlar Fakültesi Arş. Gör. Mustafa KAYABAŞI
Geleneksel Türk Sanatları Arş. Gör. Esra MERCAN
Grafik Tasarımı Öğr. Gör. Ahmet V. BÜYÜKEKŞİ
Müzik Dr. Öğr. Üyesi Yaşar ÖZELMA
Resim Dr. Öğr. Üyesi H. Nevin ÖZELMA
Sahne Sanatları Arş. Gör. Mustafa KAYABAŞI
Seramik ve Cam Doç. Serap ÜNAL
Tekstil ve Moda Tasarımı Dr. Öğr. Üyesi Özgün CAN
Hukuk Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Dursun ÇELİK
Isparta Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Nur ALP
Tıbbi Hizmetler ve Teknikler
Dr. Öğr. Üyesi Ümit KARA
Sağlık Bakım Hizmetleri
Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Senem SÖYLEYİCİ ÖCAL
Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri
Öğr. Gör. Dr. Ömer SAMSUNLU
Terapi ve Rehabilitasyon

Öğr. Gör. Çağlayan Pınar ÖZTÜRK
Öğr. Gör. Nur ALP
Dişçilik Hizmetleri
Öğr. Gör. Adile ER
Mülkiyet Koruma ve Güvenlik
Öğr. Gör. Ali ŞENKAYNAĞI
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Muharrem AKSU
Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Arş. Gör. Selin UMUTLU
Ekonometri Arş. Gör. Gülçin KENDİRKIRAN
Finans ve Bankacılık Dr. Öğr. Üyesi Turan KOCABIYIK
İktisat Dr. Öğr. Üyesi Ertan BECEREN
İşletme Arş. Gör. Yavuz KILIÇ
İnsan Kaynakları Yönetimi Dr. Öğr. Üyesi Muharrem AKSU
Maliye


Prof. Dr. Serpil AĞCAKAYA
Dr. Öğr. Üyesi Ceyda ŞATAF
Arş. Gör. Hamit ÇETİN
Sağlık Yönetimi Arş. Gör. Dilruba İZGÜDEN
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Dr. Öğr. Üyesi Niran CANSEVER
Sosyal Hizmet Öğr. Gör. Dr. Pınar ZUBAROĞLU İOANNİDES
Turizm İşletmeciliği Doç. Dr. Gülay BULGAN
Uluslararası İlişkiler

Dr. Öğr. Üyesi Özlem DEMİRKIRAN
Arş. Gör. Merve AYTAÇ
İlahiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Atila GÖKDEMİR
İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Atila GÖKDEMİR
İletişim Fakültesi Öğr. Gör. Dr. Serdar GEZER
Gazetecilik Doç. Dr. Nalan OVA
Görsel İletişim Tasarımı Dr. Öğr. Üyesi Büşra İNCİRKUŞ
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Dr. Öğr. Üyesi Rukiye ÇELİK
Radyo-Televizyon ve Sinema Öğr. Gör. Dr. Serdar GEZER
Mimarlık Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Seda ŞİMŞEK TOLACI
Mimarlık Dr. Öğr. Üyesi Berna GÜÇ
Peyzaj Mimarlığı Arş. Gör. Dr. Mert ÇAKIR
Şehir ve Bölge Planlama Arş. Gör. Halime GÖZLÜKAYA
Mühendislik Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Dicle ÖZDEMİR KÜÇÜKÇAPRAZ
Bilgisayar Mühendisliği
Arş. Gör. Şadi Fuat ÇANKAYA
Çevre Mühendisliği
Arş. Gör. Umut BEKÇİ 
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Dr. Öğr. Üyesi Esin YAVUZ
Endüstri Mühendisliği
Dr. Öğr. Üyesi Hakan ALTUNAY
Gıda Mühendisliği
Doç. Dr. Banu ÖZDEN TUNCER
İnşaat Mühendisliği
Dr. Öğr. Üyesi Hüsnü DEMİRPENÇE
Jeofizik Mühendisliği
Arş. Gör. Dr. Nevbahar EKİN
Jeoloji Mühendisliği
Öğr.Gör. Dr. Ebru BAŞPINAR TUNCAY
Kimya Mühendisliği
Doç. Dr. Aytül SOFU
Maden Mühendisliği
Arş. Gör. Merve KARAABAT VAROL
Makine Mühendisliği
Dr. Öğr. Üyesi Ela Katı SUNAY
Otomotiv Mühendisliği
Dr. Öğr. Üyesi Ömer KARABIYIK
Tekstil Mühendisliği
Doç. Dr. Demet YILMAZ
Sağlık Bilimleri Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Tangül AYTUR ÖZEN
Hemşirelik Dr. Öğr. Üyesi Tangül AYTUR ÖZEN
Sivil Havacılık Yüksekokulu Doç. Dr. Yasin ŞÖHRET
Havacılık Elektrik-Elektroniği Dr. Öğr. Üyesi Halil ŞİMŞEK
Havacılık Yönetimi Dr. Öğr. Üyesi İnci POLAT SESLİOKUYUCU
Uçak Gövde-Motor Bakım Doç. Dr. Yasin ŞÖHRET
Spor Bilimleri Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Kenan IŞILDAK
Beden Eğitimi ve Spor Öğr. Gör. Öner KOÇ
Antrenörlük Eğitimi

Dr. Öğr. Üyesi Kenan IŞILDAK
Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Senem SÖYLEYİCİ ÖCAL
Spor Bilimleri Öğr. Gör. Erkan ÇİMEN
Spor Yöneticiliği Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Yavuz AKINCI
Teknik Eğitim Fakültesi Öğr. Gör. Osman ÇANKIRAN
Tıp Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Giray KOLCU
Yabancı Diller Yüksekokulu Öğr. Gör. Hacer ÇEVİKBAŞ

 

 

Yayın Tarihi: 23/11/2020
Okunma Sayısı: 2626